ucho
ucho Top50 ucho
endmenu
Agregator RSS

Wybrane * MMO via www * MMORPG * World of Warcraft * FPS/TPS * Wszystkie

Zakon Światła
Mistrz musi odejść2010-08-06 00:00:00
Rozumiem, co masz na myśli i moje zdanie jest podobne do Twojego. Decyzję, co zrobić z systemem podróży i krainami podejmą jednak wszyscy admini na zebraniu, które odbędzie się w najbliższym czasie.
Zakon Światła
Kryjówka Yoda2010-08-05 00:00:00
Chłopak nieco zdziwił się, gdy w jego ramionach zamiast dużego kota, znalazła się naga kobieta. To znaczy miała na sobie bieliznę, ale umieszczoną w nieco nietypowych miejscach. Na szczęście dla niej wojownik jednak nie mógł zobaczyć zbyt wiele, bowiem tulił ją do siebie. Cały mankament polegał na tym że Ekena robiła wszystko, by mu się wyrwać... W końcu jednak zmuszony był ją wypuścić, bo jako argumentów zaczęła używać pięści. Szybko też odwrócił się, by nie dostać po pysku za podglądanie. Bowiem nie wiadomo było jak zareaguje na to wszystko Polimorfka. Jednak ten ułamek sekundy wystarczył, by w jego pamięci wyrył się obraz spanikowanej, roznegliżowanej Skrytobójczyni, która starała się odsunąć jak najdalej... Daray szybko też wstał ustawiając się bokiem zarówno do Nikoletty jak i Ekeny. Wsparł twarz na dłoni i trwał tak przez chwilę, aż w końcu rozeźlonym głosem, warknął.-Niech Was szlag... Obie! Idę coś zjeść...- I tymi właśnie słowami ich pożegnał, a raczej spróbował to zrobić. Był w kiepskim humorze i do tego jeszcze własne ciało nie chciało go słuchać. I jeszcze ta głowa...
Zakon Światła
Kryjówka Yoda2010-08-05 00:00:00
Ekena jeszcze przez krótką chwilę próbowała okładać Shiro łapami ze schowanymi pazurami i chwytać lekko zębami za ramiona. Nagle zaczęła się wyrywać, chcąc odsunąc się możliwie daleko od wojownika, gdy poczuła na skórze nieprzyjemne mrowienie. Zazwyczaj przemiany były dla niej czymś normalnym, a wręcz dość przyjemnym. Jednak nie, gdy były wymuszane przez obecność srebra. Polimorfka miała doskonała świadomość, że pod futrem miała na sobie jedynie bieliznę, której nie zawierzała na dodatek zbytnio przy przemianie wymuszonej. Przeklęła w myślach fakt, że zapomniała o srebrnym szponie Daraya i zignorowała odczuwanie przez siebie bliskości srebra, gdy go "atakowała".
Zakon Światła
Kryjówka Yoda2010-08-05 00:00:00
Amazonka przeciągnęła się, prostując swe młode, gibkie ciało.- Znowu przydałaby się kąpiel, co Shiro? - zażartowała, widząc jego stan. - Ale proponowałabym jezioro w Puszczy. Albo język Ekeny - mrugnęła do polimorfki, jakby zagrzewając ją jeszcze do tej "walki".Z wieliim rozbawieniem patrzyła na te ich "zapasy", gdzie wielki wojownik spierał się z śnieżną panterą. Oboje byli równie uparci i zawzięci.Tymczasem, Nikola zarzuciła sobie miecz na plecy i wyszła z chaty, tak jak wstała - jeno w koszuli i bieliźnie, z rozczochranymi włosami.- Jezioro? Inne pomysły? - zapytała. - Ekuć, tylko mu tam przypadkiem czegoś nie odgryź. Trzeba dbać o wzrost populacji na Zakonie - dodała z wielce ironicznym uśmiechem na twarzy, a na dodatek była zadowolona ze swej uwagi.
Zakon Światła
Kryjówka Yoda2010-08-05 00:00:00
Gdy Kocica go napadła, Shiro nadal jeszcze próbował zebrać się z ziemi. Niestety nie udało to na czas i ponownie wpadł do tej istnej mieszanki iglaków, błota i liści. Upaprał się przy tym od stóp do głów... Jednak Ekenie to nie wystarczyło. Nadal zażarcie "atakowała" co wymusiło na chłopaku intuicyjną próbę obrony twarzy swoimi rękami. Było to o tyle niebezpieczne dla Polimorfki, że przez taką zabawę mogła nadziać się na srebrny pazur wojownika.-Dość! Już dość! BOGOWIE! Dlaczego zawsze w życiu podkładacie mi świnie pod nogi. Koty! Koty znaczy się...- Cóż. Porównanie Ekeny do jednego z tych szlachetnych zwierząt hodowlanych nie było chyba najlepszy pomysł... Jednak Daray miał już tego dość... Nie dość ze cały ubabrany był w ściółce, to jeszcze robił za jakiś gryzak. Dlatego też w końcu podniósł się i w solidnym uścisku, powstrzymał harce polimorfki...
Zakon Światła
Kapliczka Na Pgórku2010-08-05 00:00:00
Wszędzie unosił się zapach krwi... Mimo trzymania mięsa nad ogniem co rusz kapało z niego kilka kropel tegoż cudownego... Napoju! Tak krew... Część posiłków nie tylko wampirów, zarówno tych umarłych jak i żywych, ale też kanibali. Naturalnie że do mięsa anioła będzie pasować i jego krew... Więc Upadły chwycił kielich stojący tuż obok obecnego paleniska i nadstawił go tuż pod jeszcze całą tchawicę ofiary. Szturchnął naczyniem kilkukrotnie resztki ciała, tak by krew spłynęła do kielicha. Gdy już go napełnił odstawił na swoje miejsce i dalej bez słowa piekł mięso. Na zewnątrz milczał, lecz w myślach odmawiał wszelkie znane mu modlitwy do Timona. Czuł jak wszędzie rozprzestrzeniała się magiczna aura krwi... Tak Czerwona Magia. Wywołuje ból, starch i panikę.Gdy Arghez zakończył odmawianie modlitw, mięso było już gotowe. Wtedy to zajął miejsce przy klęczniku tuż przed płomieniem. W ręku trzymał serce swojej ofiary.- TIMONIE! PRZYJMIJ TO SERCE I UCZTUJ RAZEM ZE MNĄ!Wrzasnął i wrzucił serce w płomienie. Sam powtarzając po raz kolejny zjadał jeden po drugim kawałki mięsa co chwila robiąc łyk krwi. Gdy skończył jeść ostatni kawałek złapał kielich i uniósł go wysoko w górę.- KREW NIEWIERNEGO! KREW SŁABEGO! KREW NIEGODNEGO! SPOŻYJ JĄ RAZEM ZE MNĄ!Krzyczał po czym duszkiem opróżnił kielich. I czekał...
Zakon Światła
Kryjówka Yoda2010-08-05 00:00:00
Kocica zapadła w jedną z krótkich drzemek, kładąc łeb na łapach i oddychając płytko. Tym razem jednak nie wybudziła się, a została brutalnie z niej wyrwana, otrzymując cos na kształt kopniaka w bok. Poderwała się gwałtownie i skoczyła na agresora z warknięciem. Bez zastanowienia skoczyła na plecy mężczyzny i, rozpoznawszy go, chwyciła zębami za ramię, uważając, by nie poranić "ofiary". Zaczęła szaleńczo "kąsać" wszystko, co mogła sięgnąć, zamykając pysk na karku, ramionach, uszach wojownika. Gdy usłyszała za sobą kroki, obejrzała sie na Nikolettę i wyszczerzyła zęby, po czym wróciła do atakowania swojej najnowszej zabawki. Tym razem oprócz "ukąszeń" Shiro skazany był również na drażniące liźnięcia szorstkim językiem wielkiego kota, który najwyraźniej bawił się niezgorzej, korzystając z okazji.
Zakon Światła
Pokój ArcyKapłana2010-08-05 00:00:00
Był sokołem. Widział wszystko zupełnie inaczej niż sam podczas lotu. Wszystko było takie inne od codzienności, choć w pewien sposób mógł uchwycić ją w tym, co widział.Był w kaplicy. Nawet nie zauważył tej zmiany. Przed oczami nadal miał to, co zobaczył. Przez chwilę nie kontaktował z otoczeniem. Nie potrafił. Był zachwycony tym wszystkim. Czuł się tak błogo. Jakby wszystkie troski z jego serca odpłynęły i pozwoliły mu łatwiej żyć. W tej chwili mógł po prostu wyjść, ale nie potrafił. Usiadł na wskazanym przez Arcykapłana krześle i popatrzył na niego chwilę. Nie mógł zrezygnować z czegoś, co mogłoby połączyć go z Bogami, a raczej tym Jednym.Przeanalizował pytania anioła i kiwnął głową na zgodę.- Chcę - mruknął. - Nie przeraziło, a zachwyciło i pozwoliło zrozumieć, że powinienem podążać tą drogą. - Dokończył z lekkim uśmiechem na ustach. Tak to było zdecydowanie to.
Zakon Światła
Pokój ArcyKapłana2010-08-05 00:00:00
Anioł poczuł niesamowitą błogość. Padł na trawę i zaraz mógł dostrzec jak oddala się od swego ciała. Nagle dostrzegł serię odblasków. Mniejszych lub większych.Zaraz też dostrzegł piękny obraz. Potężne równiny porośnięte trawą i kwiatami i on frunący nad tym miejscem. On jako sokół.Potężna aura emanowała z tej "chwili"? Nagle anioł się ocknął. W kaplicy.Anioł nad nim stał i szeptał coś. Powoli, tajemniczo.-Jak sokół... Rozpięty.... Avarone... Będziesz Heroldem Śmierci... Kapłanem najwyższego.Po tych słowach anioł pomógł mu wstać i poklepał po ramieniu. Powoli wyprowadził z kaplicy. Gdy zaszli do gabinetu wskazał młodzieńcowi miejsce i sam usiadł.-Czy więc chcesz? Czy to co dostrzegłeś nie przeraziło cię? Czy jest to twoja droga?Anioł odetchnął głębiej. To było poważne pytanie. Nie było mowy o pomyłce.
Zakon Światła
Pokój ArcyKapłana2010-08-05 00:00:00
Wszystko stało się tak szybko. Ledwie zjawił się w kaplicy i klęknął, wszystko zniknęło mu sprzed oczu. Wydawało mu się, że jest nigdzie, ale gdy ujrzał światło poczuł coś innego. Miejsce do którego się udał z Arcykapłanem emanowało wręcz boskością.Rozejrzał się po nowym miejscu. Na twarzy miał wypisany szok. Misa pośrodku polany i to, co mógł dostrzec wokół siebie było przytłaczające.Słowa anioła wyrwały go z chwilowego zamyślenia i podszedł do misy. Niepewnie dotknął kryształowego kielicha, by po kilku sekundach chwycić go pewnie w dłoń. Zanurzył go w misie i nabrał płynu.Zapach fiołków dotarł do jego nozdrzy i jakby zablokował natychmiastowe spożycie napoju. Jednak zamknął oczy i przytknąwszy kielich do ust, przechylił go.Za chwilę miał się dowiedzieć czegoś, co pokieruje nim przez najbliższy czas.
Black Wing's Lair - Polski Oficjalny Serwis Fanowski World of Warcraft
Przedłużona konserwacja 04/082010-08-03 23:54:03
Dla całkiem sporej liczby realmów dzisiejsze maintenance potrwa dłużej niż standardowe kilka godzin. Tym razem przez całą dobę od 00:01 do 23:59 4. sierpnia) wyłączone będzie kilkanaście serwerów - spowodowane jest to modernizacjami koniecznymi przed Cataclysmem. Rzecz jasna jeśli coś pójdzie nie tak, mogą być niedostępne dłużej. W rozwinięciu newsa znajdziecie listę realmów objętych ową akcją. Jeśli nie macie co ze sobą zrobić przez owe blisko 24 godziny zapraszamy na nasze forum :)
Black Wing's Lair - Polski Oficjalny Serwis Fanowski World of Warcraft
Chcesz pracować w Blizzardzie?2010-08-03 14:10:35
Jeśli odpowiadasz na to pytanie twierdząco, możesz zaprezentować swoją kandydaturę na nadchodzących targach Gamescom. Zespół rekrutacyjny Blizzard Entertainment odpowie na pytania dotyczące poszczególnych stanowisk i warunków pracy w firmie. Więcej informacji na temat dostępnych posad można znaleźć na [stronie rekrutacyjnej firmy].
RedDragon - bezpłatna gra online
Multiguby2010-08-03 10:47:12
Przypominamy, że czas na zgłoszenie wpisów o multiksięstwach już minął, stąd też w najbliższym czasie odbędą się kontrole ich rejestracji.
RedDragon - bezpłatna gra online
Rejestracja ruszyła!2010-07-20 00:15:40
Od godziny 23.00 ruszyła rejestracja. Pierwsze przeliczenie z wtorku na środę.
RedDragon - bezpłatna gra online
Zmiany, zmiany2010-07-20 00:14:44
Udostępniliśmy kolejną porcję zmian na nową erę. Mamy nadzieję, że przypadną Wam do gustu! :-)
RedDragon - bezpłatna gra online
Nowa rasa - Enty!2010-07-20 00:13:28
W głosowaniu Erdotele minimalnie zwyciężyły Enty i to one dołączą do świata RedDragona w nadchodzącej erze.
RedDragon - bezpłatna gra online
Nowa rasa - głosowanie2010-07-15 00:35:48
Zagłosuj w Erdotele i zdecyduj, którą z dwóch ras wolałbyś ujrzeć od nowej ery RedDragona!
RedDragon - bezpłatna gra online
[Niekonkurs] Nazwy2010-07-13 19:50:11
Ogłaszamy niekonkurs na nazwę organizacji krasnoludzkiej zrzeszającej kamieniarzy i związaną z tym nazwę nadchodzącej ery.
RedDragon - bezpłatna gra online
XXIII Era RedDragona2010-07-13 12:30:02
W nadchodzącej erze czeka Was nowość - powołana zostanie Wielka Hanza Kamieniarzy zrzeszająca wszystkie krasnoludy w świecie RedDragona.
RedDragon - bezpłatna gra online
Zwycięzca XXII Ery RedDragona2010-07-13 12:18:20
Zwycięzcą ery została koalicja Rashidun Caliphate, która wykazała się największymi umiejętnościami w walce 1 vs 1, osiągając pierwsze miejsce w Rankingu Ladderowym.
RedDragon - bezpłatna gra online
23. Era RedDragona2010-07-05 19:11:42
Pojawiły się pierwsze, wstępne informacje dotyczące nadchodzącej XXIII ery RedDragona.
Black Wing's Lair - Polski Oficjalny Serwis Fanowski World of Warcraft
Beta Cataclysmu rozpoczęta!2010-07-01 02:34:56
Blizzard rozpoczął betatesty [World of Warcraft: Cataclysm] w USA. Pierwsze zaproszenia są rozsyłane do wybranych użytkowników. Proces ten ma być kontynuowany tydzień po tygodniu. Zgłosić się do testów można korzystając z opcji dostępnej na stronie zarządzania kontem battle.net.
BattleDust.pl - poza rzeczywistością
Nabici w butelkę przez NetArt i Home. Nie zostań z biznesem w lesie 2010-06-29 15:33:24
To nie jest żadna reklama firmy OVH. To są moje obserwacje. Wybrałem OVH do porównania bo z nimi współpracuję i znam cennik i realia. Jeżeli ktoś zna jeszcze lepszą firmę to z chęcią przeanalizuję i dołożę do porównania. Dzisiaj doszło do kolejnej “miłej” rozmowy między mną a biurem niechęci firmy NetArt bardziej znanej jako http://nazwa.pl [...]
RedDragon - bezpłatna gra online
Nowy panel ataków2010-06-18 13:43:25
Udostępniliśmy nowy półautomatyczny panel do wysyłania ataków znacznie ułatwiający pracę dowództwa
BattleDust.pl - poza rzeczywistością
[CF] [pl] Wiele silników CF na jednej maszynie [en] Many CFML engines on one machine2010-06-06 08:45:55
Of course every one knows that when you creating a CFML app then you must or you want to test it on many CFML engines. So what we do today is to create a testing enviroment for many CFML engines. At the end of this road you’ll get the running testing enviroment! Good news is [...]
BattleDust.pl - poza rzeczywistością
[CF](CFWheels 1.0.4) [pl] Strona wielojęzykowa [en] Multilanguage site2010-06-04 05:48:01
ColdFusion on Wheels ma jedną poważną wadę. Nie oferuje wsparcia dla tworzenia stron wielojęzykowych. Poszukałem trochę i znalazłem jeakiś plugin Localizer, ale niestety nie działał tak jak tego oczekiwałem. Dlatego zdecydowałem się przygotować własne rozwiązanie i oto ono! Wsparcie dla wielu języków na stronie 1. W głównym katalogu wheelsów dodaj katalog langs 2. Do katalogu [...]
BattleDust.pl - poza rzeczywistością
[CF] ColdFusion tutorial 2010-05-29 19:47:29
Wracamy do tutoriala ColdFusion – dzisiaj przykład z nieśmiertelnym Hello World oraz kilka innych rzeczy. Na pocztątek jednak…. Czy wiesz, że technologia ColdFusion jest starsza niż PHP, JSP, ASP i inne razem wzięte technologie? Jets to pierwsza technologia server side w języku skryptowym! ColdFusion na początku był rozprowadzany jako Allire ColdFusion. Później przejęła go Macromedia, [...]
BattleDust.pl - poza rzeczywistością
[CF] ColdFusion tutorial 2010-05-29 04:46:36
Postaram się przybliżyć Wam dzisiaj ColdFusion. Technologię raczej mało popularną w Polsce a szkoda, bo ma wielki potencjał! Zawsze wydawało mi się, że jej popularność jest bardzo nikła ze względu na koszty i brak polskiego hostingu. Okazuje się, że w czasie kiedy działałem tylko i wyłącznie w oparciu o silnik Macromedii i Adobe dużo się [...]
BattleDust.pl - poza rzeczywistością
[CF]Apache przed Tomcatem z nadpisywaniem URL [en] Apache + Tomcat + mod_rewrite2010-05-28 19:44:15
Po dwunastu godzinach nad wymyślaniem różnych możliwości i googlowaniem w poszukiwaniu rozwiązań Tomcat zaczął działać tak jak JA sobie tego życzę Nie znalazłem nigdzie działającego tutka, który sprawiłby, żeby Tomcat z Apachem zaczęły gadać i żeby do tego działało przepisywanie urli. Więc zrobiłem własną konfigurację. A o to instrukcja ja to wszystko razem do kupy [...]
Black Wing's Lair - Polski Oficjalny Serwis Fanowski World of Warcraft
Żeński model Worgenów ujawniony!2010-05-19 12:07:51
Z niesamowitą przyjemnością prezentujemy Wam udostepnione nam przez Blizzarda premierowe screeny żeńskich modeli Worgenów. Wersje w oryginalnych rozmiarach po kliknięciu na miniaturę. Pamiętajcie, nie jest to model finalny - jego wygląd może się zmienić. Modele w rozwinieciu newsa.
Black Wing's Lair - Polski Oficjalny Serwis Fanowski World of Warcraft
Zdalny Dom Aukcyjny2010-05-19 10:10:38
Mieliście też taką sytuacje, że jest aukcja na której bardzo Wam zależy, ale w momencie jak sie skończy macie akurat zajęcia? Albo Wasze aukcje kończą sie za 2 dni, a Wy jutro jedziecie na dwutygodniowe wakacje? Za niedługo nie będziecie nawet musieli uruchamiać WoWa, czy nawet mieć komputera, żeby sprawdzić aktualne aukcje, czy wystawić cos nowego. Blizzard rozpoczął beta testy nowej usługi: [Remote Auction House].
Black Wing's Lair - Polski Oficjalny Serwis Fanowski World of Warcraft
Bilety na BlizzCon 20102010-05-19 00:27:39
Imprezy jaką jest [BlizzCon] pewnie nie musze przedstawiać. W tym roku odbędzie się ona 22 i 23 października w Anaheim, stan California. A dokładnie za dwa tygodnie, tj. w czwartek 3go czerwca rozpocznie się sprzedaż biletów. Pierwszy rzut będzie o godzinie 4tej rano naszego czasu, a drugi w sobotę piątego czerwca o godzinie 19:00. Bilety będą dostępne w [Blizzard Store],a cena to bagatela $150 :)
Black Wing's Lair - Polski Oficjalny Serwis Fanowski World of Warcraft
Rozpoczęto testy patcha 3.3.5: Ruby Sanctum2010-05-14 10:17:36
Ruby Sanctum to nowa instancja raidowa. Jak łatwo się domyślić, jest ona przeznaczona dla zarówno 10cio jak i 25cio osobowych grup graczy. Przyjdzie im zmierzyć sie tam z członkami Black Dragonflight pod wodzą mrocznego smoka Haliona. Wejście do nowej instancji raidowej znajdziemy pod Wyrmrest Temple w Dragonblight.
Black Wing's Lair - Polski Oficjalny Serwis Fanowski World of Warcraft
Otwarto zapisy na Beta testy Cataclysm!2010-05-14 09:39:17
Jesteście zainteresowani wzięciem udziału w zamkniętych beta-testach najnowszego dodatku do World of Warcraft: Cataclysm? Pewnie tak :) W takim wypadku, nie pozostaje Wam nic innego, jak zalogować się na stronę z Waszym [kontem Battle.net] i zaktualizować podane tam dane. Jedynym warunkiem jest posiadanie aktywnego konta World of Warcraft podczas rozpoczęcia zapisów, czyli dzisiaj. Więcej informacji na temat tych testów znajdziecie w oficjalnym [FAQ] na forum Blizzarda. Oprócz tego zapraszamy na [nasze forum] poświecone temu dodatkowi. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.
Black Wing's Lair - Polski Oficjalny Serwis Fanowski World of Warcraft
Blizzard.com po polsku!2010-05-07 21:29:39
Denerwuje Was fakt, że wchodząc na stronę Blizzarda jesteście skazani na język angielski? A sam Blizz zdaje się nie zauważać ogromnej rzeszy polskich fanów? Już nie długo. Widać kolejne efekty przeprowadzanej ostatnio rekrutacji polskich pracowników ;) Od teraz wchodząc na główną stronę [Blizzarda] możemy ją przeglądać w języku polskim. Jest to szósty w Europie  i ósmy na świecie język, na który jest ona tłumaczona. Dla nas jest to bardzo dobra wiadomość, bo świadczy o tym, że polscy fani nie są dla nich obojętni. Dzięki temu możemy się spodziewać większej ilości lokalizacji materiałów  oraz  nowych gier w naszym języku. Na pewno będzie to też miało wpływ na  dalszy rozwój community w Polsce. A już w lipcu możemy spodziewać się na sklepowych półkach najnowszego dzieła Blizzarda, czyli SarCraft II: Wings of Liberty też po polsku!
Black Wing's Lair - Polski Oficjalny Serwis Fanowski World of Warcraft
Kopiowanie postaci na PTR2010-04-29 08:49:49
Możliwość skopiowania postaci na serwery testowe (PTR - Public Test Realm) została otwarta na amerykańskich kontach. Jednocześnie brak informacji ze strony Blizzarda na temat samego PTRa. Dodatkowo pewne podejrzenia zdradza nazwa serwera, na który można kopiować postacie. Jakie?
BattleDust.pl - poza rzeczywistością
Zgłaszanie niecenzuralnych / obraźliwych wiadomości2010-04-13 01:01:04
Od dzisiaj tj. 2010-04-13 obowiązuje nowa procedura zgłaszania niecenzuralnych / obraźliwych wiadomosci. W panelu wiadomości został dodany przycisk Zgłoś naruszenie regulaminu obok przycisku odpowiedz. Nie trzeba nic opisywać, wystarczy go kliknąć a wiadomosć zostanie zaraportowana. Równocześnie informuję, że zgłaszanie niecenzuralnych wiadomości poprzez adres email zostanie potraktowane jako spam z odpowiednią nagrodą.
BattleDust.pl - poza rzeczywistością
GIMPreza :F2010-02-05 08:12:20
Znajomy jest grafikiem. Od kilku- kilkunastu lat działa prywatnie i jako grafik wynajmuje swoje umiejętności różnym ludziom za pieniadze. Robi to oczywiście jak najbardziej legalnie w szarej strefie :F Ostatnio jednak stwierdził, że to że mu 30% zostaje w kieszeni (ZUS i podatki), moze lepiej jakby zostawało na przyszłość na emeryturę, i że może warto [...]
BattleDust.pl - poza rzeczywistością
[PHP] Dane aplikacji [en] Application data in PHP2010-01-29 20:50:54
Wszyscy, którzy mieli do czynienia z ColdFusion albo z ASP.NET wiedzą co to są dane aplikacyjne, albo jak miłe one są w użyciu. Ustawienie jednej zmiennej powoduje, że każdy użytkownik widzi ją w taki sam sposób. Wszyscy użytkownicy współdzielą dane w jeden identyczny sposób. Jeżeli użytkownik X ustawi zmienną aplikacyjną na 1 wtedy wszyscy użytkownicy [...]
BattleDust.pl - poza rzeczywistością
Zmiany w grze2009-12-11 05:24:08
Dzisiaj w nocy zostało wprowadzone bardzo dużo i ważnych zmian w grze. Ale po kolei. 1. Poprawiono kotwiczenie u sojusznika. Do tej pory był problem z tą misją a teraz jest już poprawiona i można ze spokojem kotwiczyć u sojusznika. 2. Zmieniono niszczenie budynków. Ponieważ jeszcze nie dochodziło do niszczeń budynków więc, nikt nie powinien [...]
Farmersi - internetowa gra strategiczna
Konkurs na najlepsze zadanie2008-07-21 14:00:10
Ogłaszamy konkurs na najlepsze zadanie! Autorzy 3 najwyżej ocenionych zadań dostaną 5 cegiełek i zwiększony limit jednoczesnych gier do 12. Rozstrzygnięcie konkursu 31 lipca o godz 24. Będą brane pod uwagę tylko zadania rozegrane więcej niż 50 razy.
Farmersi - internetowa gra strategiczna
Zadania - nowość w grze!2008-07-21 14:00:10
Otwieramy nowy dział - zadania! Są to jednoosobowe gry treningowe. Nowe zadania mogą tworzyć wszyscy gracze z abonamentem i PD>50, a rozwiązywać je mogą wszyscy. Miłej zabawy!
Farmersi - internetowa gra strategiczna
Nowe wprowadzenie do gry2008-07-10 14:00:10
Dla nowych graczy zostało opracowane Wprowadzenie do gry. Mamy nadzieję, że pomoże w stawianiu pierwszych kroków w grze Farmersi!
Farmersi - internetowa gra strategiczna
Rangi2008-06-28 14:00:10
Spradź swoją rangę! Wprowadzamy 5 stopni farmerskiego wtajemniczenia: nowicjusz, uczeń, czeladnik, ekspert i mistrz.
Farmersi - internetowa gra strategiczna
Test Izzi Farmera2008-06-23 14:00:10
Test Izzi Farmera to krótki sprawdzian dla początkujących graczy - sprawdź czy nadajesz się na farmera!
Farmersi - internetowa gra strategiczna
Profilowane Wild West2008-06-16 14:00:10
Od teraz co trzecia edycja Wild West będzie dla początkujących graczy, a co trzecia dla zaawansowanych.
Farmersi - internetowa gra strategiczna
Winnipeg, czyli kolonizujemy Kanadę!2008-06-13 14:00:10
Dziś piątek 13-ego, szczęśliwy dzień dla Kanady! Otwieramy pierwszą placówkę w tym pięknym kraju. Winnipeg jest miastem innym niż pozostałe, tylko dla bardzo niebojących się :)
Farmersi - internetowa gra strategiczna
Farmapa2008-06-11 14:00:10
Na Farmapie możesz zaznaczyć, gdzie mieszkasz oraz zobaczyć, kto w twojej okolicy gra w Farmersów :)
Farmersi - internetowa gra strategiczna
Aktywność druzyn2008-06-09 14:00:10
Różna jest aktywność drużyn - niektóre pracują nad swoimi stronami www, by lepiej zaprezentować się światu, w DE motywacją były konkursy organizowane przez lidera, a GG koncentruje się głownie na wygrywaniu gier. Nowe wykresy przedstawiają aktywność poszczególnych drużyn, zarówno podczas gry, jak i na forum.
Farmersi - internetowa gra strategiczna
Rewolucja w Seattle i Farmersi Town2008-05-21 14:00:10
Mieszkańcy Seattle i Farmersi Town pozazdrościli mieszkańcom El Paso i przeforsowali dekret o wprowadzeniu szerszego wyboru czasu przeliczeń - co 5 i 10 minut oraz 12 i 24h!