ucho
ucho Top50 ucho
endmenu

Starsze newsy

27 października:
Zmiany w kategoriach: nowa podkategoria `Klany Counter Strike`, zdecydowanie tych CSowych jest najwięcej. Natomiast podkategoria Hellbreath nie dała rady i opuszcza nas raczej na zawsze.

25 października:
Wreszcie jest - nowa szata strony!
W kolejnych dniach będziemy ją dopieszczać i usuwać usterki. Jeżeli macie jakieś problemy, albo pomysły, piszcie do nas śmiało.

17 lipca:
Porcja zmian (opisane jak zawsze w changelog).
W związku z poprawionym skryptem do zliczania wejść nanieśliśmy poprawki dla kilkunastu stron działających na więcej niż jednej domenie.
Zaczynamy zwracać baczniejszą uwagę na wejścia i to kto _wnosi_ do toplisty, a kto tylko na niej _żeruje_.

6 lipca:
Jesteśmy na nowym serwerze. Przepraszamy za wszystkie utrudnienia, trwa jeszcze konfigurowanie i uruchamianie części opcji.

25 czerwca:
Zmieniamy kolejność kategorii, tak by lepiej odzwierciedlała to co dzieje się na topliście. Do tego kilka drobnych poprawek.

1 czerwca:
Poprawiliśmy działanie blokady wgrywania za dużych bannerów dostosowując ją do zmienionej przez providera konfiguracji serwera. Przypominamy max to 520x60 i 50kb, większe bannery będą stopniowo usuwane, proszę zamieniać je na regulaminowe.

6 maja:
Mamy:

Top50 gry internetowe PR4

Jako pierwsza i jedyna toplista w Polsce.

6 marca:
Kolejna kategoria: `Strony klanów` - coraz więcej klanów, gildii, teamów dołącza do naszej toplisty, dlatego zdecydowaliśmy, że powinny mieć swoją kategorię.

24 lutego:
Konkurencja nas chwali! Zaraz po tym jak zrzynają nasze rozwiązania... kolejne toplisty. Uzupełniliśmy `Dlaczego warto...`, między innymi o fragment wypowiedzi.

17 lutego:
Nowa kategoria Ugamela / Free Ogame znów w MMO via www, dla miłośników tej popularnej rozrywki. Na początek 6 stron.

10 lutego:
Nowa kategoria Vallheru jako podkategoria dla MMO via www, dla miłośników tego właśnie silnika. Od razu trafia tam siedem stron.

9 lutego:
Na prośbę jednego z nowych toplistowiczów zwiększyliśmy dopuszczalną szerokość bannera do 520 piksli. Fakt faktem, miejsce jest na tyle właśnie i nie ma potrzeby ograniczać się do 468. Ograniczenie wysokości pozostaje bez zmian - 60 piksli.

8 lutego:
Kolejna porcja zmian - przede wszystkim poważna przebudowa menu toplisty.
Wprowadziliśmy też automatyczny ogranicznik wagi bannera (regulaminowe 50KB) i intensyfikujemy walkę z zbyt dużymi i za wolno ładującymi się.

26 stycznia:
Przeprowadziliśmy przebudowę listy stron przy okazji dodając nowe pole, które możecie wykorzystać do wpisania tagów i pozycjonowania Waszych stron.
Tym bardziej zachęcamy wszystkich do edycji swoich wpisów.

23 stycznia:
Wprowadzona została porcja zmian, część z nich jest bardzo widoczna, inne mniej, pełna lista jak zawsze w changelogu.
Członków toplisty zachęcamy do przeedytowania swoich opisów z wykorzystaniem udostępnionych tagów BBCode.

11 Listopada:
Mamy fuzję - jest nabita i wystrzałowa... połączyliśmy się z toplistą mmorpg.gry-online.pl/toplista.
Razem jesteśmy więksi i mamy więcej ruchu dla Was ;)
Toplista jest upgradeowana do wersji 5.2.0. Na tą wersję nanosimy nasze własne poprawki, na początek: są nowe buttony.