ucho
ucho Top50 ucho
endmenu

Dlaczego warto dołączyć

Dlaczego warto dołączyć

Na początek pozwolimy sobie zacytować jednego z użytkowników:

"quality topsites" dla mnie to są strony: na serwerze wywalającym się nie częściej niż raz w miesiącu, z bannerami do linkowania nie trzymanymi na imagehost czy photobucket, z reklamami zajmującymi mniej niż 50% strony, nie akceptujące stron erotycznych i innych podejrzanych, z szybkościa odpowiedzi admina nie dłużej niż 1 tydzień i z jakimś adminem który moderuje stronę raz w miesiącu. Wasza strona mieści się z pewnościa w górnej półce jakościowej :)

Nie ma innej możliwości, jak się zgodzić. Dlatego nie będziemy pisać o naszym serwerze, czy o obsłudze członków toplisty, to są kwestie oczywiste, które uważamy, że zawsze każda strona powinna mieć na odpowiednim poziomie.

To co nas różni to podejście i filozofia - rozumiemy, że toplista jest tylko tak mocna jak mocni są jej członkowie, i że podstawową jej funkcją jest skierowanie internauty, który na nią trafił na strony członków. Uważamy, że naszym obowiązkiem jest promować Was, a nie siebie.

Dlatego:
  • Nie mamy wielkiego logo zajmującego pół ekranu i spychającego bannery członków w dół, tak, że mieszczą się maks pierwsze dwa. U nas na pierwszy ekran wchodzi Top5.
  • Nie ma reklam - reklamujemy Was i tylko Was
  • My wykupujemy płatne reklamy, by zwiększyć ruch na topliście, a więc u Was
  • Toplista podzielona jest na czytelne i dobrze zorganizowane kategorie, tak by każdy odwiedzający mógł trafić na te strony, które go interesują
Ponadto:
  • Jako jedyna toplista w Polsce mamy PageRank 4
  • Toplista jest cały czas rozwijana, wystarczy sprawdzić changelog, a już są dalsze plany. Można też wysłać nam sugestie, co uważacie za przydatne, czy potrzebne.
  • Każdy ma dostęp do dokładnych i kompletnych statystyk.
  • Każdy ma 5 buttonów / bannerów do wyboru, tak by mógł wybrać pasujący do jego strony.
My wyznaczamy standardy, konkurencja najwyżej nas kopiuje i nieudolnie naśladuje, jeżeli w ogóle jest w stanie. Lista toplist próbujących zrzynająć nasze rozwiązania rośnie. Niektórzy potrafią się przyznać - fragment wypowiedzi jednego z adminów:

pracuje cały czas nad swoimi rozwiązaniami ale wasze są sprawdzone i skuteczne więc dlaczego mam z nich nie korzystać? (pisownia oryginalna)

Nie znajdziecie lepszej toplisty.
Dlatego warto dołączyć do Top 50.